Półzimowiska 2024

w Olsztynie

Zimowiska Tenisowe w Akademii SetPoint to wyjątkowa okazja, by aktywnie spędzić wakacje lub ferie zimowe! Nasz wykwalifikowany i doskonale przygotowany do pracy z dziećmi i młodzieżą sztab trenerski wie, jak zaplanować czas wolny, by podopieczni aktywnie spędzili każdy dzień. Wypracowaliśmy aż osiemnaście różnych tematycznie półkolonii – stawiamy na aktywny wypoczynek z użyciem najnowocześniejszego sprzętu eventowego oraz studyjnego. Jesteśmy niezależni od firm zewnętrznych, dlatego zawsze realizujemy wyłącznie nasz program!

Obozy

Dla dzieci i młodzieży

Obozy tenisowe organizujemy już od 10 lat. W tym czasie uczestniczyło w nich ponad 1000 uczestników. Obozy odbywają się w naszym ośrodku Leśna Baszta w Brąswałdzie pod Olsztynem. Nad samym brzegiem rzeki Łyny czeka wiele niespodzianek, w tym 10-hektarowy las, w którym co roku realizujemy nasz obozowy program surviwalowy. Oczywiście zajęć z tenisa również brakuje! Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, co nas wyróżnia!

Leśna Baszta

Nasz ośrodek Leśna Baszta w Brąswałdzie pod Olsztynem

To idealne miejsce na aktywny wypoczynek dla dzieci i dorosłych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie – to pełne uroku miejsce, w którym znajdziesz wymarzone warunki, zarówno do sportowych aktywności, jak i spokojnego relaksu pośród przepięknej przyrody Warmii i Mazur. Szukasz miejsca na kolonie, zieloną szkołę, kameralne wesele VIP, urodziny, o których długo nie zapomnisz, a może chcesz zorganizować konferencję lub pełen atrakcji wyjazd integracyjny dla pracowników swojej firmy? Zapraszamy do Leśnej Baszty przez okrągły rok!

Partnerzy

Galeria

Zapraszamy

do kontaktu

Zadzwon lub napisz i umów sie na rozmowe

LOKALIZACJA

Akademia Tenisa SetPoint

ul. Krasickiego 2, 10-685 Olsztyn

KONTAKT

+48 509 239 992

macieklojko@wp.pl

O Nas

Pomogę Państwu i Waszym Dzieciom stawiać pierwsze kroki w tenisowym świecie. Będzie mi niezmiernie miło rozegrać z wami pierwsze piłki i być świadkiem pierwszych sukcesów – choćby tych najmniejszych. Jestem pewien, że dzięki Akademii, wielu z Was pokocha tenis jako sposób na zdrowie i wspaniałą formę fizyczną na długie lata.

Odwiedź nas

Facebook

YouTube

Kontakt

tel. 728 814 411 (8:00-20:00)

e-mail: kontakt@akademia-tenisa.olsztyn.pl

Realizacja: Virtualmedia 2024
Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.

Administrator Danych
Polityka Prywatności
Akceptuję