Strona Akademii Tenisa Ziemnego w Olsztynie. Szkoły tenisowej dla każdego, prowadzonej przez Krzysztofa Malinowskiego.

Facebook

Dla kogo ? Co oferujemy ?

Dla kogo?

Akademia Tenisa Ziemnego Krzysztof Malinowski świadczy kompleksowe usługi w zakresie nauki gry w tenisa ziemnego z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klienta. Usługi kierowane są do każdego, bez względu na wiek, płeć, znajomość teorii i doświadczenie w grze w tenisa ziemnego. Do osób chcących aktywnie spędzić wolny czas oraz chcących nauczyć się gry w tenisa ziemnego. Swoją ofertę kieruję zarówno do osób fizycznych, jak i do firm.

Co oferujemy?

  • oferuję treningi indywidualne oraz grupowe, dla dzieci, młodzieży (w tym szkółki tenisowe) oraz dorosłych, dla kobiet i mężczyzn.
  • nauki gry podwójnej w tenisa – debel. Miła, sportowa i bezstresowa atmosfera podczas zajęć gwarantuje przyjemne spędzenie czasu wolnego.
  • prowadzę zajęcia teoretyczne stanowiące wstęp do podstaw gry w tenisa ziemnego.
  • udzielam porad trenerskich, konsultacji i szkoleń techniczno-taktycznych oraz pomocy w doborze i zakupie sprzętu tenisowego renomowanych marek.
  • oferuję szkolenie zawodników oraz przygotowanie fizyczne (szybkościowe, gibkościowe, wytrzymałościowe, siłowe) i mentalne do turniejów tenisa ziemnego.
  • prowadzę sparingi połączone z analizą błędów.
  • profesjonalną organizację i obsługę imprez oraz rozgrywek tenisowych tj. turnieje, ligi, itp.

Usługi serwisowe

  • naciąganie rakiet tenisowych (posiadam elektroniczną maszynę Babolat do naciągania rakiet) – 40 zł (NACIĄGNIĘCIE RAKIETY I ODBIÓR DO 12H OD MOMENTU JEJ DOSTARCZENIA DO SERWISU!!!), jest możliwość także dowozu rakiety do klienta – 1 zł / km
  • sprawdzenie siły naciągu w rakiecie – GRATIS!
  • wymiana owijek bazowych i wierzchnich – 5 zł

Wypożyczalnia rakiet

Wypożyczam sprzęt tenisowy dla dzieci i dorosłych.

Nasze rakiety naciągamy i serwisujemy jedną z najnowocześniejszych maszyn na świecie - Babolat Star V z precyzyjnym chwytakiem do strun i sensorowym mechanizmem naciągania. Maszyna posiada obrotowy stół z 6-punktowym mocowaniem i cyfrowy miernik siły naciągu (od 0.1 kg) w kg lub lbs oraz licznikiem ilości naciągniętych rakiet i rejestracją ilosci godzin pracy.

Nasze rakiety naciągamy i serwisujemy jedną z najnowocześniejszych maszyn na świecie – Babolat Star V z precyzyjnym chwytakiem do strun i sensorowym mechanizmem naciągania. Maszyna posiada obrotowy stół z 6-punktowym mocowaniem i cyfrowy miernik siły naciągu (od 0.1 kg) w kg lub lbs oraz licznikiem ilości naciągniętych rakiet i rejestracją ilosci godzin pracy.